PYTANIA I ODPOWIEDZI

Pytania o kurs

Sprzedaż kursu rozpoczyna się 30 stycznia o godzinie 8:00.
Dostęp do kursu otrzymasz w dniu 14 lutego o godzinie 8:00
Kurs rozpoczyna się 14 lutego, lecz pracę z kursem możesz rozpocząć w dowolnym momencie, za miesiąc czy rok (lecz nie przed 14 lutego).
Moja obecność dla Kursantek które zdecydowały się na zakup wersji VIP, ma miejsce w czasie trwania kursu ( w ściśle określonych godzinach), oraz przez trzy tygodnie po zakończeniu kursu.
Merytoryczna zawartość kursu jest dokładnie taka sama w każdej wersji.
W pakiecie premium otrzymujesz e-booka z moimi propozycjami zabaw badawczych. W e-booku znajduje się 7 dodatkowych zabaw, z wyjaśnionym sposobem ich prezentacji oraz przykładowy dobór zabaw uwzględniających pory roku.
Otrzymujesz także dostęp do tajnej grupy na Facebook, w której będę codziennie, w wyznaczonych godzinach wspierała moich kursantów. Będę odpowiadać na wszystkie pytania i wątpliwości, przeprowadzę także dla Was specjalną transmisję live.
Pakiet VIP – to także mój czas dla Ciebie! Nie tylko przez cały czas trwania kursu, ale także przez 3 tygodnie po zakończeniu kursu. Przez 3 tygodnie po zakończeniu kursu, będę służyła Ci radą i pomocą.
Na zawsze. Po wykupieniu kursu możesz wracać do niego w dowolnym czasie (za tydzień, za kwartał, za rok).
Tak, wszystkie elementy kursu oprócz filmów i plików audio (zbyt dużo ważą) możesz pobrać na komputer, telefon oraz tablet: checklisty, ćwiczenia, materiały do pracy z dzieckiem etc.
Zdecydowanie wersja VIP. Kurs w wersji STANDARD i VIP wygląda tak samo, jednak znacząca różnica jest taka, że w wersji STANDARD realizujesz go w 100% SAMODZIELNIE.
W wersji VIP natomiast masz gwarancję, że zajmę się KAŻDYM Twoim pytaniem i wątpliwością i odpowiem na nie!
Każdy moduł zajmie Ci około 30 minut. Moim celem nie jest to, abyś siedziała przed komputerem, lecz abyś wysłuchała zabawy które Ci proponuję i od razu mogła przystąpić do działania.
Oprócz tego otrzymujesz checklisty i transkrypcje zabaw (jeśli wolisz czytać, niż słuchać).
Oczywiście nie musisz przerabiać wszystkich zabaw z danego modułu z dzieckiem w ciągu jednego dnia.
Tak! W dniu 14 lutego o godzinie 8:00 rozpoczyna się kurs i wtedy otrzymasz dostęp do całego kursu.
Kurs przeznaczony jest dla rodziców, nauczycieli, terapeutów dzieci w wieku od 3 do7 lat

Zakupy i zwroty

Tak. jesteśmy VAT-owcami i wystawiamy faktury.
Sprawdź dokładnie wszystkie foldery w swojej poczcie: typu spam, oferty, reklamy itp - tam często lubią ukrywać się moje meile.
Jeśli mimo wszystko nie potrafisz znaleźć - wyślij do mnie e-mail na marzena@kreatywnewrota.pl opisując DOKŁADNIE swój problem. Prawdopodobnie zrobiłaś błąd podczas rejestracji konta i zrobiłaś literówkę w adresie e-mail. Sprawdzę to dla Ciebie i rozwiążemy problem.
Płatności możesz dokonać na stronie sprzedażowej kursu poprzez naciśnięcie guzika "Kup teraz". Możesz zapłacić przez system płatności CashBill.
Niestety nie ma takiej możliwości.
Kurs dostępny będzie na Twoim koncie dopiero w dniu jego rozpoczęcia, czyli 14 lutego o godzinie 8:00

Zbyt wiele kont e-mail
Jeśli założyłaś parę kont na stronie kursowej, poszukaj z którego konta e-mail dokonałaś zakupu i zaloguj się na to konto.
Niestety nie. Dlatego kup kurs tylko wtedy, gdy jesteś na 100% przekonana, że go potrzebujesz i z niego skorzystasz.
W tym kursie masz 7 dni pracy, a dostęp do niego masz do końca życia. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda ten kurs od środka, jakiego typu zabawy i w jaki sposób są prezentowane - ZAJRZYJ DO DARMOWEJ LEKCJI TESOTWEJ
Pakiet STANDARD kosztuje 169 zł
Pakiet VIP kosztuje 269 zł

Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do mnie!