PYTANIA I ODPOWIEDZI

Pytania o kurs

Sprzedaż kursu rozpoczyna się 7 września o godzinie 8:00.
Dostęp do kursu otrzymasz od razu po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu płatności.
Kurs rozpoczyna się 15 września, lecz pracę z kursem możesz rozpocząć w dowolnym momencie, parę chwil po zakupie za miesiąc czy rok.
Moja obecność dla Kursantek które zdecydowały się na zakup wersji VIP, ma miejsce w czasie trwania kursu ( w ściśle określonych godzinach), oraz przez trzy tygodnie po zakończeniu kursu.
Merytoryczna zawartość kursu jest dokładnie taka sama w każdej wersji.
W pakiecie premium otrzymujesz e-booka z moimi propozycjami zabaw badawczych. W e-booku znajduje się 7 dodatkowych zabaw, z wyjaśnionym sposobem ich prezentacji oraz przykładowy dobór zabaw uwzględniających pory roku.
Otrzymujesz także dostęp do tajnej grupy na Facebook, w której będę codziennie, w wyznaczonych godzinach wspierała moich kursantów. Będę odpowiadać na wszystkie pytania i wątpliwości, przeprowadzę także dla Was specjalną transmisję live.
Pakiet VIP – to także mój czas dla Ciebie! Nie tylko przez cały czas trwania kursu, ale także przez 3 tygodnie po zakończeniu kursu. Przez 3 tygodnie po zakończeniu kursu, będę służyła Ci radą i pomocą.
Na zawsze. Po wykupieniu kursu możesz wracać do niego w dowolnym czasie (za tydzień, za kwartał, za rok).
Tak, wszystkie elementy kursu oprócz filmów i plików audio (zbyt dużo ważą) możesz pobrać na komputer, telefon oraz tablet: checklisty, ćwiczenia, materiały do pracy z dzieckiem etc.
Zdecydowanie wersja VIP. Kurs w wersji STANDARD i VIP wygląda tak samo, jednak znacząca różnica jest taka, że w wersji STANDARD realizujesz go w 100% SAMODZIELNIE.
W wersji VIP natomiast masz gwarancję, że zajmę się KAŻDYM Twoim pytaniem i wątpliwością i odpowiem na nie!
Każdy moduł zajmie Ci około 30 minut. Moim celem nie jest to, abyś siedziała przed komputerem, lecz abyś wysłuchała zabawy które Ci proponuję i od razu mogła przystąpić do działania.
Oprócz tego otrzymujesz checklisty i transkrypcje zabaw (jeśli wolisz czytać, niż słuchać).
Oczywiście nie musisz przerabiać wszystkich zabaw z danego modułu z dzieckiem w ciągu jednego dnia.
Tak! W dniu zakupu i zaksięgowania płatności na koncie dostajesz dostęp do kursu i możesz przystąpić do jego realizacji. W dniu 14 września o godzinie 8:00 rozpoczyna się kurs dla osób które zdecydowały się na zakup pakietu VIP. Rozpoczynamy wtedy pracę pod moim nadzorem na Tajnej Grupie Facebook.
Kurs przeznaczony jest dla rodziców, nauczycieli, terapeutów dzieci w wieku od 3 do7 lat

Zakupy i zwroty

Tak. jesteśmy VAT-owcami i wystawiamy faktury.
Sprawdź dokładnie wszystkie foldery w swojej poczcie: typu spam, oferty, reklamy itp - tam często lubią ukrywać się moje meile.
Jeśli mimo wszystko nie potrafisz znaleźć - wyślij do mnie e-mail na marzena@kreatywnewrota.pl opisując DOKŁADNIE swój problem. Prawdopodobnie zrobiłaś błąd podczas rejestracji konta i zrobiłaś literówkę w adresie e-mail. Sprawdzę to dla Ciebie i rozwiążemy problem.
Płatności możesz dokonać na stronie sprzedażowej kursu poprzez naciśnięcie guzika "Kup teraz". Możesz zapłacić przez system płatności CashBill.
Niestety nie ma takiej możliwości.
Zbyt wiele kont e-mail
Jeśli założyłaś parę kont na stronie kursowej, poszukaj z którego konta e-mail dokonałaś zakupu i zaloguj się na to konto.
Niestety nie. Dlatego kup kurs tylko wtedy, gdy jesteś na 100% przekonana, że go potrzebujesz i z niego skorzystasz.
W tym kursie masz 7 dni pracy, a dostęp do niego masz do końca życia. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda ten kurs od środka, jakiego typu zabawy i w jaki sposób są prezentowane - ZAJRZYJ DO DARMOWEJ LEKCJI TESOTWEJ
Pakiet STANDARD kosztuje 169 zł
Pakiet VIP kosztuje 269 zł

Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do mnie!